Emocionālā un aizkustinošā ceremonijā “Lakers” godina Kobes Braienta piemiņu

0 Komentāru
Emocionālā un aizkustinošā ceremonijā “Lakers” godina Kobes Braienta piemiņu
AP/SCANPIX

Svētdienas rītā pēc Latvijas laika pirms Losandželosas “Lakers” un Portlendas “Trail Blazers” spēles “Staples Center” arēnā emocionālā un aizkustinošā ceremonijā tika godināta bojāgājušā Kobes Braienta piemiņa.

“Lakers” leģenda Kobe Braients, viņa 13 gadus vecā meita Džianna un vēl septiņi cilvēki pagājušajā svētdien gāja bojā helikoptera katastrofā Losandželosas piepilsētas Kalabasas kalnos. Šī bija “Lakers” pirmā spēle kopš traģēdijas.

Ceremoniju iesāka Ašers, “Boyz II Men” un čellists Bens Hogans. Lebrons Džeimss nolasīja visu bojāgājušo vārdus: Alisa Altobelli, Džons Altobelli, Kerija Altobelli, Peitona Čestere, Sāra Čestere, Kristīna Mauzere, Ara Zobajans, Džianna Braienta un Kobe Braients.

Turpinot runu, Džeimss izvilka papīru ar sagatavotajiem vārdiem, bet uzreiz nometa to zemē sakot, ka runās no sirds. “Pirmais, kas man nāk prātā, ir ģimene. Mūsu sirdis ir salauztas. Un labākais, ko mēs šādos brīžos varam darīt, ir meklēt spēku ģimenē. Un “Lakers” Nācija ir ģimene. Es zinu, Kobe, Džianna, Vanesa no sirds dziļumiem saka jums lielu paldies.”

Uz visiem “Staples Center” arēna krēsliem bija Kobes krekli ar numuriem 8 un 24 priekšpusē un aizmugurā. Divas vietas zālē palika tukšas. Tās kurās 29.decembra spēlē pret Dalasas “Mavericks” sēdēja Kobe un Džianna. Tagad uz atzveltnes bija Kobes krekls ar 24.numuru un melns krekls ar 2.numuru, ar kādu spēlēja Džianna.

0 Komentāru