Ekstravagantais ”Clippers” īpašnieks par milzīgu naudas summu iegādājas arēnu Losandželosā

Pievienot komentāru
Ekstravagantais ”Clippers” īpašnieks par milzīgu naudas summu iegādājas arēnu Losandželosā
AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Losandželosas ”Clippers” īpašnieks Stīvs Balmers par 400 miljoniem iegādājies ”Forum” arēnu, lai šajā pašā reģionā varētu uzbūvēt jaunu arēnu savas komandas vajadzībām.

”Forum” arēnas iepriekšējie īpašnieki bija ”Madison Square Garden Company”, kam Ņujorkā pieder arī ”Knicks” klubs un viņu slavenā mājvieta.

”Clippers” savas mājas spēles uz doto brīdi aizvada ”Staples Center”, ko par savu mājvietu sauc arī otras Losandželosas komandas ”Lakers” spēlētāji un fani. Tieši šis fakts un tas, ka ”Lakers” vēsturiski bijuši daudz titulētāki un populārāki visā pilsētā licis Balmeram rīkoties un doties uz citu arēnu.

”Mums vēl jānokārto juridiskās problēmas. Tas mums ļaus fokusēties uz pasaules klases servisa sniegšanu mūzikas draugiem un uzbūvēt jaunu arēnu, ko par patiesām mājām saukt varēs ”Clippers” fani,” ziņots ”Clippers” kluba vēstījumā.

ASV medija ”USA Today” žurnālists Marks Medina papildināja detaļas par darījumu, vēstot, ka Balmers plāno ”Forum” arēnu paturēt darbakārtībā un tur rīkot koncertus, kas atrisina tiesvedību ar jaunās arēnas celtniecības procesu, jo ļaus tagadējiem darbiniekiem saglabāt savas vietas.