Eirolīgas piektajā kārtā pārceltas divas spēles ar latviešu pārstāvēto komandu dalību

Pievienot komentāru
Eirolīgas piektajā kārtā pārceltas divas spēles ar latviešu pārstāvēto komandu dalību
EUROLEAGUE.NET

Uz citu norises laiku pārceltas trīs “Turkish Airlines” Eirolīgas spēles, no kurām divos dueļos laukumā būtu redzami arī Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi, otrdien par izmaiņām sacensību kalendārā ziņo turnīra rīkotāji.

Eirolīgas vadība ziņo, ka uz citu laiku pārcelti divi 22.oktobra dueļi, kā arī viena spēle, kuras norise bija plānota dienu vēlāk.

22.oktobrī laukumā nedosies Sanktpēterburgas “Zenit” – Milānas “Olimpia”, kā arī Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas “Baskonia”, kuru būtu viesojusies pie Berlīnes ALBA.

Dienu vēlāk Riharda Lomaža pārstāvētajai Francijas komandai Vilerbānas ASVEL bija jātiekas ar mājinieci Stambulas “Anadolu Efes”.

Spēļu pārcelšanu uz citu laiku nepietiekama spēlētāju skaita dēļ pieprasīja “Zenit”, ALBA un ASVEL. Visās komandās iepriekš konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Eirolīgas komerciālo aktīvu (CEA) akcionāru valde pieņēma komandu lūgumus un norādīja, ka viena spēle var tikt pārcelta trīs reizes, ja vien izdodas vienoties par norises laiku. Eirolīgas vadība par pārcelto spēļu jaunajiem norises laikiem ziņos vēlāk.

Eirolīgas līdere ar četrām uzvarām tikpat spēlēs ir Kauņas “Žalgiris”, bet no latviešu pārstāvētajiem klubiem visaugstāk atrodas Rolanda Šmita “Barcelona”, kas ar trim panākumiem četros mačos ieņem piekto vietu.