Džordana aģents: Maikls noraidīja 100 miljonu dolāru piedāvājumu par divu stundu uzstāšanos

Pievienot komentāru
Džordana aģents: Maikls noraidīja 100 miljonu dolāru piedāvājumu par divu stundu uzstāšanos
AP/SCANPIX

Maikla Džordana aģents Deivids Falks intervijā Ņujorkas radiostacijai WFAN pastāstīja par naudas izteksmē neticamiem piedāvājumiem, kurus leģendārais basketbolists ir noraidījis.

Tieši Deivids Falks bija viena no galvenajām personām Maikla Džordana līgumam ar “Nike” kompāniju, kas vēlāk ļāva izveidot “Air Jordan” zīmolu.

Sadarbība ar “Nike” ir stūrakmens Džordana finansu impērijai, kas šobrīd pēc “Forbes” aprēķiniem ir 2,1 miljardu dolāru vērta.

“Pirms pāris gadiem, kad Džodanam piederošā Šarlotas “Bobcats” atradās Āzijas tūrē, Maikls atteicās no vienas dienas golfa spēles, par ko viņam piedāvāja septiņus miljonus,” stāstīja Falks.

”Pirms trim gadiem es piedāvāju viņam 100 miljonus dolāru. Viss, kas Maiklam bija jādara, jāierodas pasākumā un jāpaziņo par noslēgtu darījumu. Viņš atteicās,” vēl vienu gadījumu atcerējās Džordana aģents.

ESPN un Latvijas teritorijā “Netflix” jau pārradījuši pirmās četras no dokumentālās filmas ”Pēdējā deja” desmit sērijām par Maikla Džordana pēdējo sezonu Čikāgas ”Bulls” un sesto izcīnīto NBA čempiona titulu.

Visus ienākumus no dokumentālās filmas ”Pēdējā deja” Maikls Džordans ziedos labdarībai, tai skaitā bezpeļņas organizācijai ”Friends of the Children”.

ESPN ziņo, ka pirmajām ”Pēdējās dejas” sērijām ir bijuši necerēti augsti TV reitingi.