“Džeksons ir atkritums!” – Stīvens A. Smits un ESPN žurnālisti nespēj nomierināties

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

0 Komentāru
“Džeksons ir atkritums!” – Stīvens A. Smits un ESPN žurnālisti nespēj nomierināties
Foto: AP/SCANPIX

Ziemeļamerikas sporta medija ESPN raidījums ”First Take” turpina apspriest Kristapa Porziņģa situāciju, veltot skarbus vārdus ”Knicks” prezidentam Filam Džeksonam. Viens no raidījuma vadītājiem, Makss Kelermans, Džeksonu nosauca pat par atkritumu.

Jau vēstījām, ka vakar skandalozais ESPN žurnālists Stīvens A. Smits raidījumā ”First Take” asi kritizēja Ņujorkas ”Knicks” prezidentu Filu Džeksonu, jo speciālists vēlas aizmainīt, iespējams, labāko ņujorkiešu spēlētāju Porziņģi. ”Džeksons ir, iespējams, visu laiku labākais NBA treneris [izcīnīti 11 čempiona tituli. – red. piez], bet kā ”Knicks” prezidents viņš ir atkritums,” dusmās sacīja Kelermans. “Tāda sajūta, ka Džeksons zemāk nevar krist.”

Video: Stīvens A. Smits un ESPN žurnālisti turpina iztirzāt Porziņģa situāciju

Tajā pat laikā pēc ilgākas klusēšanas savu viedokli par Porziņģa aizmainīšanu izteicies pats Džeksons, kurš uzsvēra, ka ”Knicks” komanda saņem zvanus un par ”pareizo piedāvājumu” patiesi var liepājnieku aizmainīt. “Mēs saņemam zvanus. Lai, cik ļoti mēs cienītu Kristapu un, ko viņš ”Knicks” labā izdarījis, tomēr, ja spēlētājs neierodas uz komandas noslēguma sapulci, sākas dažādas spekulācijas.”

Džeksons turpināja: “Vienalga, cik ļoti mīlētu Porziņģi, mums jādara, kas nāks par labu klubam.”

Video: Džeksons izsakās par Porziņģa aizmainīšanu

0 Komentāru