Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Ziemeļamerikas sporta medija ESPN raidījums ”First Take” turpina apspriest Kristapa Porziņģa situāciju, veltot skarbus vārdus ”Knicks” prezidentam Filam Džeksonam. Viens no raidījuma vadītājiem, Makss Kelermans, Džeksonu nosauca pat par atkritumu.

Jau vēstījām, ka vakar skandalozais ESPN žurnālists Stīvens A. Smits raidījumā ”First Take” asi kritizēja Ņujorkas ”Knicks” prezidentu Filu Džeksonu, jo speciālists vēlas aizmainīt, iespējams, labāko ņujorkiešu spēlētāju Porziņģi. ”Džeksons ir, iespējams, visu laiku labākais NBA treneris [izcīnīti 11 čempiona tituli. – red. piez], bet kā ”Knicks” prezidents viņš ir atkritums,” dusmās sacīja Kelermans. “Tāda sajūta, ka Džeksons zemāk nevar krist.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Stīvens A. Smits un ESPN žurnālisti turpina iztirzāt Porziņģa situāciju

Tajā pat laikā pēc ilgākas klusēšanas savu viedokli par Porziņģa aizmainīšanu izteicies pats Džeksons, kurš uzsvēra, ka ”Knicks” komanda saņem zvanus un par ”pareizo piedāvājumu” patiesi var liepājnieku aizmainīt. “Mēs saņemam zvanus. Lai, cik ļoti mēs cienītu Kristapu un, ko viņš ”Knicks” labā izdarījis, tomēr, ja spēlētājs neierodas uz komandas noslēguma sapulci, sākas dažādas spekulācijas.”

Džeksons turpināja: “Vienalga, cik ļoti mīlētu Porziņģi, mums jādara, kas nāks par labu klubam.”

Video: Džeksons izsakās par Porziņģa aizmainīšanu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl