Džeimss kļūst par trešo visu laiku rezultatīvāko NBA spēlētāju, apsteigtais Braients apsveic Lebronu

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Lebrons Džeimss sestdien Losandželosas “Lakers” un Filadelfijas “76ers” mačā guva 29 punktus un kļuva par Nacionālās basketbola asociācijas trešo visu laiku rezultatīvāko spēlētāju. Lebrona prieku gan aizēnoja piedzīvotais zaudējums 91:108.

Trešās ceturtdaļas 5.minūtē Džeimss guva grozu caurgājienā, sasniedzot 33 644 punktu robežu. Karalis Džeimss par vienu apsteidza bijušo “Lakers” zvaigzni Kobi Braientu un NBA rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pakāpjoties uz trešo vietu. Tagad Lebrons atpaliek vienīgi no Karima Abdula Džabara un Karla Melouna, vēl diviem bijušajiem “Lakers” basketbolistiem.

21 tūkstotis Fildalefijas basketbola līdzjutēju “Wells Fargo” arēnā kājās stāvot sarīkoja ovācijas pretinieku komandas līderim.

Džeimss pārspēto Braientu godināja, spēlējot ar apaviem, uz kuriem bija rakstīts “Mamba 4 life” un “8/24 KB” – Kobes iesauka un abi numuri, ar kuriem spēlēja “Lakers” leģenda. Savukārt pat Braients savā “Twitter” kontā uzreiz apsveica Džeimsu.