Džeimss gūst 51 punktu “Lakers” uzvarā pret “Heat”

Lebrons Džeimss svētdienas naktī guva 51 punktu, kaldinot Losandželosas “Lakers” uzvaru Nacionālajā basketbola asociācijas spēlē  pret Miami “Heat” ar 113:97.

Basketbolistam uzvara un sniegums tajā ir zīmīgs divu iemeslu dēļ. Viņš kļuvis par piekto basketbolistu NBA vēsturē, kurš spējis trīs dažādās komandās gūt vismaz 50 punktus spēlē. Šī ir arī pirmā Džeimsa uzvara Miami kopš “Heat” pamešanas 2014.gadā.

“Lakers” līderis spēlē lieki laiku netērēja un pirmajā ceturtdaļā realizēja astoņus no desmit metieniem, iekrājot jau 19 punktus. Kopumā spēlētājs iemeta 19 no 31 metiena spēlē, no kuriem seši bija tālmetieni,  kā arī septiņus no 10 soda metieniem.

Tikmēr “Heat” rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Veins Elingtons.  “Lakers” jau pirmajā ceturtdaļā ieguva 13 punktu pārsvaru, taču pēc tam “Heat” izlīdzināja spēli, ar ko gan nepietika uzvaras gūšanai.

“Lakers” ar deviņām uzvarām 16 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, savukārt “Heat” ir desmitie Austrumos.