Džeimss: Es tevi mīlu, lielais brāl

0 Komentāru
Džeimss: Es tevi mīlu, lielais brāl
AFP / SCANPIX

Emocionālu ierakstu traģiski bojāgājušajam Kobem Braientam savā sociālā tīkla “Instagram” kontā veltījis Losandželosas “Lakers” basketbolists Lebrons Džeimss.

Braients, viņa meita Džianna un vēl septiņas personas svētdien devās mūžībā traģiskā helikoptera avārijā.

“Sēžu un mēģinu kaut ko uzrakstīt, bet katru reizi, kad sāku to darīt, es izplūstu asarās, domājot par tevi, Džidži, draudzību, saikni un brālību, kas mums bija. Vēl svētdien dzirdēju tavu balsi, kad devos prom no Filadelfijas, lai atgrieztos Losandželosā,” raksta Džeimss.

“Nevarēju iedomāties, ka tā būs mūsu pēdējā saruna. Man ir salauzta sirds un es jūtos sagraurts. Es mīlu tevi, lielais brāl. Jūtu līdzi Vanesai un bērniem. Es apsolu, ka turpināšu nest tavu vārdu! Tu visiem nozīmēji ļoti daudz, it īpaši “Lakers” organizācijā. Man atbildība ir paņemt šo visu uz saviem pleciem un turpināt cīnītes. Man ir vēl tik daudz ko teikt, bet es šobrīd nespēju, jo nevaru pārdzīvot. Līdz nākamai tikšanās reizei, manu brāl.”

Džeimss un “Lakers” par notikušo uzzināja, atrodoties ceļā uz Losandželosu pēc spēles Filadelfijā, kurā Lebrons apsteidza Braientu NBA visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Internetā izplatītajos videomateriālos redzams, kā basketbolists izplūst asarās pēc ierašanās lidostā.

0 Komentāru