Džanans Musa par Porziņģa apsveikuma zvanu: Kristaps mani iedrošināja. Viņš ir superzvaigzne!

2 komentāri
Džanans Musa par Porziņģa apsveikuma zvanu: Kristaps mani iedrošināja. Viņš ir superzvaigzne!
Foto: Ieva Lūka/ LETA

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis pēc šīs vasaras Nacionālās basketbola asociācijas drafta negaidīti apsveicis arī Bruklinas “Nets” izvēlēto bosnieti Džananu Musu.

Kā zināms, šajā vasarā “Nets” NBA draftā izvēlējās Musu un Latvijas basketbolistu Rodionu Kurucu, kuru Porziņģis arī apsveica uzreiz pēc jauno spēlētāju izvēles ceremonijas.

Zīmīgi, ka Porziņģis pēc drafta sazvanījies arī ar 19 gadus veco Musu. Šāda rīcība ir neierasta, jo latvietis spēlē “Nets” sīvākajā konkurentē Ņujorkas “Knicks”.

“Kristaps mani iedrošināja. Viņš ir superzvaigzne, un, kad piezvana šāda līmeņa spēlētājs un aicina uz draudzīgu sarunu, tas ir tiešām jauki un liecina par labām cilvēciskajām īpašībām,” laikraksts “The New York Post” citē Musas teikto. “Porziņģis ir lielisks cilvēks un tiešām labs spēlētājs. Ar nepacietību gaidu, kad redzēsimies laukumā.”

Tiesa, Porziņģis laukumā tik drīz neatgriezīsies, jo viņš pašlaik atkopjas no smagas ceļgala traumas, kā rezultātā viņš “Knicks” sastāvā varētu būt vien gada beigās.

Uz nākamo sezonu līgumi ar NBA komandām ir jau trim Latvijas basketbolistiem – Porziņģim, Kurucam un Dāvim Bertānam, kurš šovasar kontraktu ar Sanantonio “Spurs” pagarināja uz diviem gadiem.

2 komentāri