Durants un Karijs aizved “Warriors” komandu līdz septītajai uzvarai pēc kārtas

1 komentārs
Durants un Karijs aizved “Warriors” komandu līdz septītajai uzvarai pēc kārtas
REUTERS/SCANPIX

Iepriekšējās sezonas Nacionālās basketbola asociācijas čempione Goldensteitas “Warriors” piektdien izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

“Warriors” savā laukumā ar rezultātu 116:99 pārspēja Minesotas “Timberwolves”, izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas.

Oklendas vienības rindās 33 punktus guva un 13 atlēkušās bumbas izcīnīja Kevins Durants, bet ar 28 punktiem atzīmējās Stefans Karijs.

Video

Viesiem 22 punktus guva Endrī Vigins, bet 21 punkts bija Džimijam Batleram, kurš par visām varītēm cenšas pamest “Timberwolves” vienību. Tikmēr Deriks Rouzs, kurš iepriekšējā mačā ar 50 punktiem laboja karjeras rekordu, šoreiz samierinājās ar trim punktiem.

“Ceturtajā ceturtdaļā mūsu aizsardzība bija vienkārši satriecoša, visi burtiski lidoja pēc bumbas,” pēc mača pauda “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kerrs, kurš lielīja Dreimonda Grīna darbu aizsardzībā. “Viņa spēle aizsardzībā vienmēr bijusi fantastiska. Šajā spēlē bija pāris kļūdas, bet, ņemot vērā pēdējo nedēļu sniegumu, viņš pieņēmis daudz pareizu lēmumu, kā arī spēlējis neatlaidīgi un palīdzējis komandai grūtībās. Patīkami redzēt, kā viņš spēlē un paceļ komandu.”

1 komentārs