Drafta pirmajam numuram Viljamsonam traumas dēļ nāksies izlaist sezonas sākumu

0 Komentāru
Drafta pirmajam numuram Viljamsonam traumas dēļ nāksies izlaist sezonas sākumu
AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šā gada drafta pirmais numurs Zions Viljamsons labā ceļgala iekaisuma dēļ nepiedalīsies gaidāmās sezonas pirmajos mačos.

Viljamsons pirmssezonas pārbaudes spēlēs demonstrēja lielisku sniegumu, tomēr Ņūorleānas “Pelicans” komanda savā “Twitter” profilā vēstīja, ka spēlētājs labā ceļgala iekaisuma dēļ izlaidīs pēdējo pārbaudes maču pret Ņujorkas “Knicks”.

Spēlētājs jau pērn sezonas izskaņā izlaida pēdējās sešas Djūkas universitātes spēles, jo iedzīvojās ceļgala sastiepumā.

Tikmēr ESPN žurnālists Eidriens Vodžnarovskis, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka savainojums nav smags, taču tādēļ varētu nākties izlaist dažas nedēļas.

“”Pelicans” ir ļoti piesardzīgi attiecībā uz savainojumu ārstēšanu, taču ir pārliecināti par pilnīgu atveseļošanos,” raksta Vodžnarovskis.

Viljamsons NBA pārbaudes spēlēs vidēji laukumā pavadīja 27,3 minūtes, kuru laikā caurmērā guva 23,3 punktus. Spēlētājs demonstrēja lielisku metienu precizitāti, 71% gadījumos viņa izdarītais metiens trāpīja grozā.

“Viņš ir nezvērs,” ceturtdien teica “Knicks” galvenais treneris Deivids Fizdeils, kurš tobrīd vēl nezināja, ka Viljamsons nepiedalīsies spēlē pret viņa komandu. “Viņš demonstrē tieši to, ko no viņa gaidīja apkārtējie. Domāju, ka viņš kļūs vēl labāks. Mēs saprotam, ka šis puisis ir viens varens spēlētājs.”

“Pelicans” vienības pārstāvji atklāja, ka Viljamsons nav devies izbraukumā kopā ar komandu, jo viņa veselības stāvoklis šobrīd tiek novērtēts.

Otrdien sāksies 2019./2020. gada NBA sezonā, kas tiks atklāta ar divām spēlēm.
0 Komentāru