Dončičs un Slovēnija olimpisko kvalifikācijas turnīru iesāk ar graujošu panākumu pār Angolu

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Slovēnijas basketbola izlase trešdien Kauņā Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru.

Slovēnija B grupas pirmajā spēlē ar 118:68 (33:9, 31:21, 26:14, 28:24) sagrāva Angolu.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Zorans Dragičs, bet Luka Dončičs 17 minūtēs izcēlās ar 13 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām, deviņām rezultatīvām piespēlēm, piecām pārtvertām bumbām un 26 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija labākais rādītājs visā mačā.

Dončičs lielāko daļu spēles laika iekrāja pirmajā puslaikā, otro spēles nogriezni būtībā noraugoties no rezervistu soliņa.

Angolas valstsvienībā 15 punkti un sešas atlēkušās bumbas Janikam Moreiram.

Slovēnijas izlase šajā mačā spēlēja ar 11 basketbolistiem, visiem spējot gūt vismaz piecus punktus.

Angolas izlase turnīra pirmajā spēlē piekāpās Polijai, kā rezultātā pusfinālā no šīs grupas iekļuvušas Slovēnija un Polija.