Dončičs un Rouzs beigu balsojumā tomēr neiekļūst NBA Visu Zvaigžņu spēles starta pieciniekos; par konferenču kapteiņiem kļūst Džeimss un Adetokunbo

0 Komentāru
Dončičs un Rouzs beigu balsojumā tomēr neiekļūst NBA Visu Zvaigžņu spēles starta pieciniekos; par konferenču kapteiņiem kļūst Džeimss un Adetokunbo
AFP/SCANPIX

Pārsteigums Nacionālās basketbola asociācijas Visu Zvaigžņu spēles sākumsastāvos, tomēr izpaliks, jo tajos nav iekļuvuši slovēņu pirmgadnieks Luka Dončičs (Dalasas “Mavericks”) un bijušais MVP Deriks Rouzs (Minesotas “Timberwolves”), kurš piedzīvo ”atdzimšanas” sezonu.

Savukārt Lebrons Džeimss (Losandželosas “Lakers”) un Jannis Adetokunbo (Milvoki “Bucks”) kļuvuši par februārī gaidāmās Nacionālās basketbola asociācijas zvaigžņu spēles komandu kapteiņiem.

Šie abi basketbolisti savās konferencēs saņēma visvairāk līdzjutēju balsu, tomēr bija nelielas spekulācijas par Džeimsa lomu šajā Visu zvaigžņu spēlē, jo traumas dēļ viņš nav spēlējis jau mēnesi.

Līdz ar to Džeimss un Adetokunbo 7.februārī īpašā Visu zvaigžņu spēles drafta ceremonijas pasākumā izvēlēsies savu komandu starta pieciniekus – neatkarīgi no tā, kurā konferencē spēlē basketbolists.

Pēc balsojuma noskaidrojies, ka no Rietumu konferences starta pieciniekā bez Džeimsa dosies arī Pols Džordžs (Oklahomasitijas “Thunder”), Kevins Durants, Stefans Karijs (abi – Goldensteitas “Warriors”) un rezultatīvi spēlējošais Džeimss Hārdens (Hjūstonas “Rockets”).

Savukārt Austrumu konferencē bez Adetokunbo paraugmača starta pieciniekā iebalsoti Kavai Lenards (Toronto “Raptors”), Žoels Embīds (Filadelfijas “76ers”), Kemba Volkers (Šarlotas “Hornets”) un Kairijs Ērvings (Bostonas “Celtics”).

Zīmīgi, ka Volkers no Visu zvaigžņu spēles mājinieces Šarlotas “Hornets” ir vienīgais, kurš paraugmača starta pieciniekā dosies pirmo reizi karjerā.

Tikmēr Džeimsam tā būs jau 15.reize. Tādējādi viņš ir atkārtojis Kobe Braienta sasniegumu, turklāt nākamsezon viņš to varēs pārspēt.

Par komandu kapteiņiem kļuva divi basketbolisti, kuri Austrumu un Rietumu konferencēs saņēma visvairāk balsu. 7.februārī kapteiņi izvēlēsies komandu sākumsastāvus un rezervistus.

Savukārt pēc nedēļas būs zināmi arī NBA galveno treneru izvēlētie rezervisti.

Trešo sezonu pēc kārtas līdzjutēju balsojumam bija 50% nozīme, kamēr pa 25% deva šobrīd aktīvie spēlētāji un mediji.

Šīs sezonas NBA Visu zvaigžņu spēle notiks 17.februārī Šarlotā, kur mājas spēles aizvada “Hornets” vienība.

0 Komentāru