Dončiča atgriešanās mačā Porziņģim iespaidīgs “double double”, “Mavericks” pārliecinoši uzvar “Kings”

1 komentārs
AFP/SCANPIX

Lukam Dončičam atgriežoties laukumā, Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” naktī uz ceturtdienu Nacionālās basketbola asociācijas spēlē ar 130:111 uzvarēja Sakramento “Kings”.

Porziņģis 33 minūtēs guva 27 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Kristaps trāpīja 9 no 11 divpunktniekiem, 2 no 5 tālmetieniem, 3 no 4 soda metieniem, atdeva 5 rezultatīvas piespēles un uzlika 3 blokus.

Dončičs atgriezās laukumā pēc potītes savainojuma. Luka 31 minūtē guva 33 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un atdeva 8 rezultatīvas piespēles.

Skaties NBA spēļu tiešraides video satura platformā Go3. Uzzini vairāk šeit!

Sakramento komandā Badijs Hīlds guva 22 un Deārons Fokss 16 punktus.

“Mavericks” nākamo spēli aizvadīs nākamajā piektdienā pēc Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma, izbraukumā tiekoties ar Orlando “Magic”.