Denveras ”Nuggets” zvaigzne Jokičs ieradies Orlando ”burbulī”

Pievienot komentāru
Denveras ”Nuggets” zvaigzne Jokičs ieradies Orlando ”burbulī”
AP/SCANPIX

Centra spēlētājs Nikola Jokičs pievienojies Nacionālās basketbola asociācijas komandas Denveras “Nuggets” sastāvam un kopā ar to gatavojas sezonas noslēguma turnīram Orlando.

Jokičam jūnijā tika konstatēta inficēšanās ar Covid-19, bet “Nuggets” zvaigznei nebija saslimšanas simptomu. Vēl mēneša sākumā viņš atradās savā dzimtenē Serbijā.

Lai Jokičs varētu atgriezties ASV, viņam vispirms bija jābūt diviem negatīviem rezultātiem Serbijā veiktajās pārbaudēs. Savukārt uz Orlando viņš varēja doties tikai tad, ja divi negatīvi rezultāti bija ASV veiktajos testos. Pagājušajā otrdienā tika dota zaļā gaisma, lai basketbolists varētu pievienoties komandai.

Svētdien “Nuggets” komanda publicēja video, kurā redzams, kā Jokičs piedalās treniņā sezonas noslēguma turnīra mājvietā.

Pandēmijas laikā Jokičs ievērojami samazinājis svaru. Mediji lēš, ka serbu basketbolists no saviem aptuveni 129 kilogramiem “nometis” 20.

Viņš šajā sezonā vidēji mačā guvis 20,2 punktus, izcīnījis 10,2 atlēkušās bumbas un 6,9 reizes rezultatīvi piespēlējis. “Nuggets” pirms sezonas noslēguma fāzes turnīra Rietumu konferencē ieņem trešo vietu aiz abām Losandželosas vienībām.

NBA sezona atsāksies 30.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando.