Deivisam dominējot,”Lakers” revanšējas ”Suns”, Bruklina atkārtoti pieveic Bostonu

AFP/SCANPIX

NBA čempione Losandželosas “Lakers”, pateicoties lieliskajam Entonija Deivisa sniegumam, ar 109:102 pārspēja Fīniksas “Suns”, tādējādi panākot izlīdzinājumu sērijā. Otro panākumu izcīnījusi Bruklinas “Nets”, kas ar 130:108 pārliecinoši pārspēja Bostonas “Celtics”.

Rezultātu sērijā izlīdzināja NBA čempione Losandželosas “Lakers”, kas izbraukumā ar 109:102 pārspēja Fīniksas “Suns”. Lielāko spēles daļu, ar nelieliem ‘’Lakers’’ izrāvieniem, laukumā bija vērojama līdzīga cīņa. Noslēdzošās ceturtdaļas beigās “Suns” izdevās atspēlēt daļu deficīta, nonākot ļoti tuvu Losandželosas komandai,  tomēr “Lakers” prata atgūties un nosargāja uzvaru.

Fīniksa nespēja rast nekādus risinājumus kā apturēt ‘’Lakers’’ līderus, Entonijs Deiviss guva 34 punktus izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Tāpat viņam arī trīs bloķēti metieni. Lebrons Džeimss pievienoja 23 punktus un 9 rezultatīvas piespēles, bet Denisam Šrēderam 24 punkti. “Suns” līderis Kriss Pols nospēlēja tikai 23 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus un atdeva piecas piespēles. Devins Bukers maču noslēdza ar 31 punktu, bet 22 punkti un 10 atlēkušās bumbas Deandrē Eitona kontā. Kriss Pols maču aizvadīja spītējot pleca savainojumam, kas gan liedza viņam spēlēt ar maksimālu atdevi.

Tikmēr Bruklinas “Nets” tikusi pie otrā panākuma izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pret Bostonas “Celtics” – 130:108. “Celtics” vadībā prata būt tikai pirmās ceturtdaļas sākumā. “Nets” uzņēma apgriezienus un neapstājās, puslaiku noslēdzot ar 24 punktu pārsvaru. Arī trešo trešdaļu “Nets” uzvarēja, vienu brīdi esot vadībā pat ar 33 punktu pārsvaru. Noslēdzošo ceturksni uzvarēja bostonieši, bet mača liktenis jau bija izšķirts iepriekš un pēdējās 12 minūtes bija tikai formalitāte.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Kevins Durents, kuram arī 8 atlēkušās bumbas un 4 bloķētie metieni, bet 20 punkti un 7 piespēles Džeimsam Hārdenam. Džo Heriss atkārtoja kluba rekordu realizētajos tālmetienos izslēgšanas turnīrā. Heriss tika pie 25 punktiem, trāpot septiņus tālmetienus. Zaudētāju rindās Markuss Smārts bija rezultatīvākais ar 19 punktiem, bet komandas līderis Džeisons Teitums guva tikai 9 punktus, no spēles trāpot 3 no 12 metieniem.