Dāvja Bertāna “Spurs” pēc vājas pēdējās ceturtdaļas zaudē Denveras “Nuggets”

AP/SCANPIX

Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs” otrdien Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā ar 105:114 zaudēja Denveras “Nuggets”, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

“Spurs” vēl nepilnas septiņas minūtes līdz spēles beigām bija vadībā, tomēr pēdējo ceturtdaļu zaudēja ar 23:39, piekāpjoties arī visā mačā.

Bertāns laukumā bija 16 minūtes un guva 3 punktus. Dāvis trāpīja vienu no četriem tālmetieniem, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja trīs piezīmes.

“Spurs” labā Demars Derouzens guva 31 un Lamarkuss Oldridžs 24 punktus. “Nuggets” rindās Džamals Marejs guva 24 punktus, no kuriem 21 ceturtajā ceturtdaļā. Nikola Jokičs guva 21 punktu, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

“Nuggets” – ”Spurs” 114:105. Spēles apskats: