Dāvis Bertāns trāpa trīs tālmetienus, “Spurs” galotnē zaudē Losandželosas “Lakers”

REUTERS/LETA

Sestdien Dāvis Bertāns Nacionālās basketbola asociācijas spēlē trāpīja trīs tālmetienus yn guva 11 punktus, tomēr viņa Sanantonio “Spurs” ar 112:116 zaudēja Losandželosas “Lakers basketbolistiem.

Dāvis Bertāns devīto reizi šosezon laukumā devās sākumsastāvā un spēlēja 22 minūtes.  Dāvis trāpīja vienīgo divpunktu metienu un trīs no astoņiem tālmetieniem. Bertāns izcīnīja arī piecas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva trīs kļūdas, nopelnīja divas piezīmes un spēli beidza ar +2 lietderības koeficientu.

Sanantonio basketbolisti trešajā ceturtdaļā bija vadībā ar 17 punktiem un vēl nepilnas sešas minūtes pirms beigām “Spurs” atradās priekšā 103:91. Tomēr spēles pēdējās minūtēs ievērojami labāk nospēlēja viesi, kuru rindās divu minūšu laikā trīs tālmetienus realizēja Bols, nodrošinot “Lakers” uzvaru.

Mājiniekiem savainojumu dēļ nespēlēja līderi Lamarkuss Oldridžs un Kavai Lenards. “Spurs” labā 19 punktus guva Pau Gazols un 14 Petijs Milss. “Lakers” rindās 25 punktus sameta Džūliuss Rendls, 21 punktu pievienoja Aizija Tomass, bet Bols un Kentaviuss Koldvels-Poups izcēlās ar 18 punktiem katrs.