Dāvis Bertāns starp TOP 5 NBA uzbrukuma spēlētājiem, nākamajā sezonā var mērķēt uz 15 miljoniem dolāru

0 Komentāru
Dāvis Bertāns starp TOP 5 NBA uzbrukuma spēlētājiem, nākamajā sezonā var mērķēt uz 15 miljoniem dolāru
AFP/SCANPIX

Dāvis Bertāns pēc iespaidīgā snieguma decembra spēlēs ir starp TOP 5 Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājiem. Pēc atsevišķu ekspertu domām, Dāvis nākamajā sezonā varētu mērķēt pat uz 15 miljonu dolāru lielu algu.

Ietekmīgā sporta medija ESPN labāko uzbrukuma spēlētāju sarakstā (offensive real plus minus) Dāvis ir piektais, atpaliekot vienīgi no NBA zvaigznēm Lebrona Džeimsa, Džeimsa Hārdena, Treja Janga un Karla-Entonija Taunsa. “Fobes” basketbola žurnālists Endijs Beilijs pat uzskata, ka Dāvis ir otrajā vietā.

Otrdienas spēlē pret Šarlotes “Hornets” Bertāns uzstādīja divus NBA karjeras rekordus – guva 32 punktus un iemeta 8 tālmetienus. Pirms tam Latvijas basketbolista labākie sasniegumi bija 7 tālmetieni un 32 punkti. Vairāk par Dāvi NBA spēlē iemetuši tikai divi Latvijas basketbolisti – Andra Biedriņa rekords ir 31 un Kristapa Porziņģa – 40 punkti.

Savukārt portāls “Sportando” paredz, ka Dāvja nākamais līgums paredzēs 15-20 miljonu atalgojumu gadā. Kāds “Sportando” aptaujātais NBA ģenerālmenedžeris, gan nedomā, ka Latvijs zvaigznes atalgojums varētu sasniegt 20 miljonus, tomēr šādi turpinot spēlēt, Dāvis, kurš šogad saņem 7 miljonus, var gaidīt pamatīgu alga pieaugumu.

0 Komentāru