Dāvis Bertāns iekļūst NBA trīspunktu metienu konkursa finālā un izcīna trešo vietu

1 komentārs
Dāvis Bertāns iekļūst NBA trīspunktu metienu konkursa finālā un izcīna trešo vietu
REUTERS/SCANPIX

Dāvis Bertāns naktī uz svētdienu iekļuva Nacionālās basketbola asociācijas Zvaigžņu spēles trīspunktu metienu konkursa finālā, kurā izcīnīja trešo vietu. Par konkursa uzvarētāju kļuva Sakramento “Kings” aizsargs Badijs Hīlds.

Trešais basketbolists konkursa finālā bija Fīniksas “Suns” pārstāvis Devins Bukers, kurš par NBA tālmetienu karali kļuva 2018.gadā.

Finālā Dāvis meta pirmais un savāca 22 punktus. Bukers sekoja ar 26 punktiem, bet Hīlds ar pēdējo divus punktus vērto metienu tika pie 27 punktiem un uzvaras. Bertāns kļuva par pirmo Latvijas basketbolistu, kurš piedalījies NBA trīspunktu metienu konkursā.

NBA trīspunktu metienu konkursa fināls:

Šogad papildus tradicionālajiem 25 metieniem no pieciem punktiem, katrs dalībnieks varēja izpildīt divus par diviem metriem tālākus metienus, katru trīs punktu vērtībā. Līdz ar to maksimālā punktu summa bija 40.

Skaties NBA Visu Zvaigžņu spēles notikumus video satura platformā Go3. Uzzini vairāk šeit!

Divos citos konkursos uzvarēja Maiami “Heat” basketbolisti. Prasmju konkursa finālā Bams Adebajo pārspēja lietuvieti Domantu Saboni. Abi spēlētāji naktī uz pirmdienu piedalīsies arī savā pirmajā Visu zvaigžņu spēlē. 2017.gadā Prasmju konkursā uzvarēja Kristaps Porziņģis.

“Danku” konkursa finālā Deriks Džounss papildus kārtā pārspēja Orlando “Magic” basketbolistu Āronu Gordonu.

NBA Prasmju konkurss:

NBA “danku” konkursa fināls:

1 komentārs