Dāvis Bertāns ar precīziem tālmetieniem palīdz “Wizards” atspēlēties no lieliem mīnusiem un uzvarēt Lebrona Džeimsa “Lakers”

AP/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” otrdienas rtītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē atspēlējās no lieiem mīnusiem un pagarinājumā ar 127:124 uzvarēja Lebrona Džeimsa Losandželosas “Lakers”.

Vēl trešajā ceturtdaļā “Wizards” bija iedzinējos ar -17 – 53:70. Līdz ceturtajai ceturtdaļai Vašingtona pietuvojās līdz sešu punktu attālumam – 80:86. Tieši pamatlaika pēdējās 12 minūtēs divus svarīgus tālmetienus trāpīja Bertāns.

“Wizards” līderis Bīls neizmantoja izdevību uzcīnīt uzvaru jau pamatlaikā, bet pagarinājumā Vašingtona bija pārāka ar 127:124.

Bertāns spēlēja 28 minūtes un kopā guva 8 punktus. Dāvis aizmeta garām divus divpunktniekus, trāpīja 2 no 7 tālmetieniem, abus soda metienus, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Bīls un Rasels Vestbruks Vašingtonas labā guva attiecīgi 33 un 32 punktus.

“Lakers” komandā Lebronam Džeimsam 31 un Montrezlam Harelam 26 punkti.