Komentāri
Darba vīzas problēmu dēļ Porziņģa brāļi nevar atgriezties ASV
Porziņģu brāļi - Jānis, Kristaps un Mārtiņš. (Foto: Zane Bitere / LETA)

Darba vīzas problēmu dēļ latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa brāļi Jānis un Mārtiņš nevar atgriezties ASV, vēsta “The New York Daily News”.

Pašlaik abi brāļi vīzu nevar saņemt, jo ASV valdība ir pieprasījusi no viņiem pierādījumus, kāpēc viņi savam brālim ir tik svarīgi. Šāda nianse ASV likumdošanā parādījusies pēc prezidenta Donalda Trampa stāšanās amatā un tā attiecināma uz filozofiju “Pērc amerikāņu preci un pieņem darbā amerikāni.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms gada abu Porziņģa brāļu vīzas tika atjaunotas bez aizķeršanās. Jānis ir Kristapa aģents, kamēr Mārtiņš – menedžeris. Tāpat viņi visi Ņujorkā dzīvo vienuviet un viņu attiecības ir tuvas. “Ceru, ka brāļu vīzas tiks apstiprinātas. Domāju, tas notiks, lai gan tagad tas aizņem krietni vairāk laika nekā parasti,” izteicies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Kristaps Porziņģis.

Porziņģis viens pats Ņujorkā ir pirmo reizi, bet tā kā viņš vienatnē iepriekš jau dzīvojis un spēlējis Spānijā, basketbolists atzina, ka viņam tas nav nekas jauns. Latviešu basketbolists gan vairākkārt iepriekš uzsvēris savas labās attiecības ar ģimeni un tās svarīgumu viņa dzīvē.

Porziņģis aizvadītajā sezonā, kas viņam bija otrā NBA, 66 spēlēs caurmērā iemeta 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas. Tiesa, jaunajā sezonā “Knicks” no viņa gaida līdera cienīgu sniegumu, jo komandu atstājusi tās lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl