Dalasas “Mavericks” fani nosaukuši kluba simbolisko piecinieku. Pagaidām bez Porziņģa

Pievienot komentāru
Dalasas “Mavericks” fani nosaukuši kluba simbolisko piecinieku. Pagaidām bez Porziņģa
INSTAGRAM

Dalasas “Mavericks” fani nobalsojuši par kluba simbolisko starta piecinieku, kurā pagaidām nav iekļuvis Kristaps Porziņģis. Cerams, ka pagaidām.

Fanu izvēlētajā simboliskajā pieciniekā iekļauti Džeisons Kids, Luka Dončičs, Džeisons Terijs, Dirks Novickis un Taisons Čandlers. Četri basketbolisti no “Mavs” 2011.gada čempionu sastāva un Dončičs.

Daļa Dalasas fanu Džeisona Terija vietā gribētu redzēt divkārtējo NBA vērtīgāko spēlētāju Stīvu Nešu, kurš “Mavs” rindās aizvadīja sešas sezonas. Tiesa par divkārtējo līgas MVP Nešs kļuva spēlējot Fīniksas “Suns”.

Tomēr laikam jau loģiski, ka tieši Terijs ir simboliskajā pieciniekā. Džeisons Dalasā pavadīja astoņas sezonas un 2011.gada izslēgšanas turnīrā ar 17,5 punktiem vidēji spēlē bija otrs rezultatīvākais komandas basketbolists, atpaliekot vienīgi no Novicka ar 27,7 punktiem.

Starp basketbolistiem, kurus fani atstājuši ārpus piecinieka, pieminēšanas vērts ir otrais visu laiku rezultatīvākais “Mavs” basketbolists Rolando Blekmans, kurš astoņdesmitajos gados un deviņdesmito gadu sākumā Dalasā spēlēja 11 sezonas, kopā gūstot 16643 punktus.

Savukārt Kristapam Porziņģim ar laiku ir labas iespējas ieņemt Čandlera vietu. Taisons bez čempionu sezonas Dalasā aizvadīja vēl tikai vienu gadu. Pēc trijām sezonām Ņujorkas “Knicks” sastāvā Čandlers atgriezās Dalasā, 2014./2015. gada sezonā vidēji gūstot 10,3 punktus un pie groziem izcīnot 11,4 bumbas.