Dalasas “Mavericks” ceturtdien atsāks ierobežotus treniņus

Pievienot komentāru
Dalasas “Mavericks” ceturtdien atsāks ierobežotus treniņus
AP/SCANPIX

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola līgas komanda Dalsasas “Mavericks” ceturtdien atsāks ierobežotus treniņus, informē vienība.

Treniņos nevarēs piedalīties vairāk par četriem basketbolistiem vienlaikus, tāpat nodarbībās nevarēs strādāt galvenais treneris un asistenti. Treniņi būs bezkontakta, un basketbolistiem būs liegts iemēģināt spēles epizodes, piemēram, segšanu.

“Marks Kjubans ļoti uzstāj uz to, ka nevajag sasteigt atgriešanos treniņos, ja vien apstākļi to neprasa. Iespējams, esam vieni no pēdējiem, kuri atsāk nodarbības, taču esmu apmierināts ar to, jo lēmums ir bijis pareizs. Zinu, ka mūsu spēlētāji paveikuši lielu darbu, lai būtu formā. Mēs viņiem uzticamies,” laikraksts “The Dallas Morning News” citē komandas galvenā trenera Rika Kārlaila teikto.

Iepriekš tika ziņots, ka Porziņģis šajā laikā devies uz Liepāju, un viņa ieraksti sociālajos tīklos liecina, ka latvietis joprojām atrodas dzimtenē. Kā ziņo “The Athletic” apskatnieks Šems Karanija, ASV Drošības departaments devis zaļo gaismu, lai NBA spēlētāji, kuri atgriezušies dzimtenēs, varētu doties atpakaļ uz ASV.

Bez “Mavericks” komandas nodarbības vēl nav atsākušas Bostonas “Celtics”, Ņujorkas “Knicks”, Čikāgas “Bulls”, Detroitas “Pistons”, Vašingtonas “Wizards”, Sanantonio “Spurs” un Goldensteitas “Warriors” vienības.

Jau vēstīts, ka NBA sezonas pārtraukumu izsludināja 11.martā neilgi pēc tam, kad pirmais saslimšanas gadījums ar koronavīrusu tika konstatēts Jūtas “Jazz” basketbolistam Rūdijam Gobēram.

NBA komisārs Adams Silvers sarunā ar spēlētājiem paudis apņēmību līdz jūnija vidum pieņemt lēmumu par sezonas turpmāko likteni.