Dairis Bertāns sociālajos tīklos pateicas par atbalstu un ar nepacietību gaida savu debiju NBA

1 komentārs
Dairis Bertāns sociālajos tīklos pateicas par atbalstu un ar nepacietību gaida savu debiju NBA
FACEBOOK

Dairis Bertāns ar nepacietību gaida savu debiju NBA kluba Ņūorleānas “Pelicans” rindās un savā sociālā tīkla “Twitter” profilā saka pateicības vārdus visiem, kuri pielikuši savu devumu tam, lai šis Bertānu ģimenei un Latvijas basketbolam nozīmīgais notikums varētu notikt. 

Jau ziņots, ka “Pelicans” oficiāli izziņoja līguma noslēgšanu ar 29 gadus veco Bertānu. Kā paziņojis komandas galvenais treneris Elvins Džentrijs, Bertāns komandas rindas papildinās nākamās nedēļas laikā.

“Vēl joprojām nespēju noticēt, ka tas notiek. Liels paldies “Pelicans” par doto iespēju. Nespēju sagaidīt, kad būšu ar komandu un uzvilkšu kreklu,” tviterī raksta Bertāns.

Bertāns pirms pāris dienām lauza līgumu ar Itālijas A sērijas klubu Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, kura sastāvā bija otro sezonu. “AX Armani Exchange Olimpia” kompensāciju nesaņemšot, bet abas puses vienojušās, ka, atgriežoties Eiropā, viņam būs iespēja atkal pārstāvēt Milānas klubu.

“Tāpat liels paldies Milānas klubam, ka ļāva man piepildīt sapni. Jūtos pagodināts, ka biju par daļu no šīs lieliskās organizācijas. Visi šeit man bijuši kā ģimenes locekļi. Vēlu visu to labāko, lai sasniegtu savus mērķus,” turpināja Bertāns.

Bertāns pateicās savam aģentam Artūram Kalnītim, kura paspārnē ir trīs no četriem šobrīd NBA komandu sastāvos esošajiem latviešiem.

“Paldies par visu, ko esi darījis manā un manas ģimenes labā. Labākais aģents pasaulē? Mums tu tāds esi,” publiski Kalnītim rakstīja Bertāns.

Ņūorleānas “Pelicans” gan neatklāj līguma detaļas, bet iepriekš tika vēstīts, ka vienošanās noslēgta uz diviem gadiem. Līgums paredzot sadarbību līdz šīs sezonas beigām un ar kluba iespēju to pagarināt vēl uz vienu gadu.

Šobrīd “Pelicans” ar 29 uzvarām 65 spēlēs NBA Rietumu konferencē ieņem 13.vietu un vairs reāli necīnās par vietu izslēgšanas turnīrā.
1 komentārs