Daira Bertāna Milānas “Olimpia” ULEB Eirolīgas izbraukuma spēlē ar 68:79 (14:18, 15:21, 13:21, 26:19) zaudēja Izraēlas klubam Telavivas “Maccabi”, ciešot ceturto neveiksmi piecos mačos.

Bertāns ar 13 punktiem kļuva par rezultatīvāko viesu rindās. Viņš spēlēja 28 minūtes un 49 sekundes, trāpot divus no trim divpunktu raidījumiem, divus no sešiem tālmetieniem un visus trīs soda metienus.

Tāpat Dairim četras rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, viena kļūda, divas piezīmes un divi izprovocēti pretinieku pārāpumi, kas viņam deva 12 efektivitātes punktus. “Maccabi Fox” rindās Dešons Tomass guva 14 punktus.

Mājinieki praktiski visu spēli bija vadībā, izņemot vienu minūti spēles sākumā. Pirms pēdējās ceturtdaļas Telavivas klubs bija priekšā ar 60:42, taču beigās Milānas vienība deficītu nedaudz sadeldēja.