Milānas “Olimpia”, kuras rindās pēc vienas spēles izlaišanas atgriezās Dairis Bertāns, mājās ar 71:62 pārspēja Bambergas “Brose”.

Bertāns spēlēja 18 minūtes un 58 sekundes, paliekot bez gūtiem punktiem, jo netrāpīja pa vienam divpunktu un trīspunktu metienam. Viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja vienu piezīmi un izprovocēja divus pretinieku pārkāpumus, kas viņam deva trīs efektivitātes rādītāja punktus.

“Olimpia” vēl spēles 33.minūtē zaudēja ar 46:57, taču pēc tam guva 19 punktus pēc kārtas, iegūstot astoņu punktu pārsvaru, ko droši nosargāja, tiekot pie otrās uzvaras pēc kārtas un trešās šīs sezonas turnīrā.

Uzvarētājiem pa 12 punktiem guva Kalebs Tardževskis un Kērtiss Džerelss, kamēr zaudētājiem ar 12 punktiem izcēlās Dorels Raits.

Šajā mačā viens no soģiem bija Latvijas tiesnesis Ingus Baumanis.

Milānas komandai sešas nedēļas nevarēs palīdzēt viens no šīs sezonas līderiem Endrū Goudeloks, kurš iepriekšējā spēlē trešdien pret “Valencia Basket” guva traumu.