Daira Bertāna Milānas “Olimpia” Eirolīgas mačā apspēlē Peinera “Darussafaka”

EUROLEAGUE.NET

Latvijas izlases basketbolisti Dairis Bertāns un Žanis Peiners ceturtdien guva attiecīgi 12 un desmit punktus savstarpējā “Turkish Airlines” Eirolīgas septītās kārtas spēlē, kurā uzvaru svinēja Bertāna pārstāvētā Milānas “Olimpia” komanda.

Milānas basketbolisti viesos ar rezultātu 98:92 uzvarēja Peinera pārstāvēto Stambulas “Darussafaka”.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no četriem tālmetieniem, pēdējo no tiem iemetot nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad panāca 91:87. Savukārt viņa divi divpunktu metieni savu mērķi nesasniedza.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus un tika pie septiņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Peiners 19 minūtēs un 54 sekundēs iemeta vienu no trim divpunktu metieniem, savu vienīgo tālmetienu un piecus no septiņiem soda metieniem.

Viņam bija arī divas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, trīs piezīmes, izprovocēti pieci noteikumu pārkāpumi un astoņi efektivitātes koeficienta punkti.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Maiks Džeimss, bet 20 punktus iemeta Vladimirs Micovs. Tikmēr mājiniekiem ar 15 punktiem atzīmējās Maikls Ēriks.