”Clippers” parūpējas par pārsteigumu un apspēlē NBA čempionus ”Warriors”

REUTERS/SCANPIX

Losandželosas “Clippers” pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē izbraukumā ar 135:131 uzvarēja iepriekšējo divu gadu čempionus Goldensteitas “Warriors” un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.

Vēl otrā puslaika piektajā minūtē “Warriors” basketbolistiem bija 31 punkta pārsvars – 94:63. Landrijs Šamets 16 sekundes līdz 4.ceturtdaļas beigām ar tālmetienu izvirzīja ”Clippers” vadībā 133:131. Nākamajā uzbrukumā Stefens Karijs netrāpīja, un pēc diviem precīziem Montreza Harela soda metieniem Losandželosa svinēja uzvaru 135:131. Tā bija lielākā atspēlēšanās NBA izslēgšanas turnīra vēsturē.

“Clippers” labā Lū Viljamss guva 36 un Harels 25 punktus. “Warriors” komandā Karijam 29 un Kevinam Durantam 21 punkts.

”Warriors” – ”Clippers” 131-135. Spēles apskats: