Čempionvienība “Warriors” piedzīvo zaudējumu pret “Celtics” ar 33 punktu starpību

NBA

Pamatīgu sakāvi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē piedzīvojusi Goldensteitas “Warriors”, kas ar 95:128 piekāpās Bostonas “Celtics”.

Jau pirmajā puslaikā “Celtics” iekrāja 25 punktu pārsvaru (73:48), otrajā puslaikā spēle gaita izlīdzinājās, tomēr atspēlēties Goldensteita nespēja un piedzīvoja smagāko zaudējumu savā laukumā kopš 2014.gada.

“Celtics” uzvaru ar 30 punktiem kaldināja Gordons Hejvards, kamēr “Warriors” rindās 23 punkti Stefanam Karijam. Austrumu konferencē Goldensteita ar 44 panākumiem 64 spēlēs joprojām ieņem līderpozīcijas, savukārt Bostona ar 39 uzvarām 65 spēlēs atrodas piektajā vietā Rietumos.