Čandlers un Hornačeks: Porziņģis var būt labākais basketbolists pasaulē

2 komentāri
Čandlers un Hornačeks: Porziņģis var būt labākais basketbolists pasaulē
Foto: USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Pēc Ņujorkas “Knicks” uzvaras pār Fīniksas “Suns” pretinieku komandas centrs Taisons Čandlers paziņoja, ka Kristaps Porziņģis ar laiku var kļūt par labāko basketbolistu pasaulē. Vēlāk tam piekrita arī “Knicks” treneris Džefs Hornačeks.

Taisons Čandlers ir 2001.gada drafta 2.numurs un pats savulaik aizvadījis trīs sezonas Ņujorkas “Knicks” rindās. “Porziņģis ir īpašs. Viņam ir visas iespējas kļūt par labāko šajā līgā,” pēc spēles pret Kristapu teica Čandlers.

“Suns” centram piekrīt arī Ņujorkas komandas galvenais treneris Džefs Hornačeks. “Kāpēc ne? Kad tu esi 221 cm garš un vari izdarīt to, ko var Kristaps, turklāt, gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, tu vari būt viens no labākajiem. KP ir vēlēšanās par tādu kļūt. Ne visiem tāda ir. Vai arī viņi neizdara visu nepieciešamo. Kristaps to dara. Viņš ir kārtīgi pastrādājis vasarā. Viņš ir jauns. Un viņš kļūs arvien labāks un labāks,” pēc sestdienas “Knicks” treniņa teica Hornačeks.

Video: Porziņģis “Suns” grozā saber 37 punktus

Arī pats Kristaps nenoliedz iespēju būt labākajam. “Tie no Čandlera puses ir skaļi vārdi. Arī es ticu, ka varu kļūt par tādu. Un šajā virzienā es strādāju,” piebilda Porziņģis.

Sestdienas treniņā Kristaps nepiedalījās sāpošas potītes dēļ. Bet sagaidāms, ka latviešu basketbolists būs ierindā, kad “Knicks” svētdienas spēlē tiksies ar Indianas “Pacers”.

Tāpat Porziņģis ar prieku atcerējās piektdienas spēles epizodi, kad vispirms bloķēja Džoša Džeksona metienu un pēc brīža jau trieca bumbu “Suns” grozā. “Šajā brīdī ” Madison Square Garden” tribīnes bija, iespējams, skaļākās kopš esmu Ņujorkā,” piebilda Kristaps.

Porziņģa bloks un sekojošais bloks iekļuva starpa piektdienas NBA TOP 10 skaistākajām epizodēm.

2 komentāri