Bukers ar tālmetienu izrauj “Suns” uzvaru pār Porziņģa “Mavericks”

REUTERS/SCANPIX

Devins Bukers ar tālmetienu pusotru sekundi līdz spēles beigām izrāva Fīniksas “Suns” uzvaru pār Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” 109:108.

“Mavericks” atrodoties vadībā ar 108:106, “Suns” basketbolistiem pēdējām uzbrukumam bija 10 sekundes. Saņēmis piespēli no Krisa Pola, Bukers pusotru sekundi līdz mača beigām trāpīja trīspunktnieku. Lukas Dončiča metiens pēc minūtes pārtraukuma lidoja garām grozam. Tas bija Dalasas sestais zaudējums pēc kārtas.

Porziņģis spēlēja 34 minūtes un guva 19 punktus. Kristaps trāpīja trīs no astoņiem divpunktniekiem, trīs no septiņiem tālmetieniem, visus četrus soda metienus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienu bumbu pārtvēra un bloķēja trīs metienus.

Dončičs 38 minūtēs guva 25 punktus, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas un atdeva 8 rezultatīvas piespēles.

“Suns” līderi Pols un Bukers guva attiecīgi 34 un 24 punktus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu