”Brauc atpakaļ uz Latviju” un ”Nodevējs” – Ņujorka Porziņģi nesagaida draudzīgi

4 komentāri
”Brauc atpakaļ uz Latviju” un ”Nodevējs” – Ņujorka Porziņģi nesagaida draudzīgi
AP/SCANPIX

Kā jau to varēja nojaust pēc ierakstiem sociālajos tīklos, Ņujorkas ”Knicks” fani savu pazudušo dēlu nesagaidīja draudzīgi. Pirmo maču ”Madison Square Garden” Dalasas kreklā Kristaps Porziņģis aizvadīja naidīgā atmosfērā.

Ņujorkas ”Knicks” piektdien no rīta pēc Latvijas laika aurojošā MSG arēnā mača galotnē uzvarēja Kristapa Porziņģa un Lukas Dončiča Dalasas ”Mavericks” 106:103. Pirms nedēļas Dalasā ”Knicks” izcīnīja uzvaru ar gandrīz identisku rezultātu – 106:102.

Kā jau pats Porziņģis bija paredzējis, Ņujorkas publika savu bijušo zvaigzni sagaidīja naidīgi. Jau iesildīšanās laikā skanēja saukļi ”Brauc atpakaļ uz Latviju” un ”Nodevējs”. Vēlāk mača laikā skanēja arī ”KP sucks”. Šo mēs labprāt ļautu lasītājiem pašiem tulkot.

Šoreiz sveikā cauri tika ”Knicks” īpašnieks Džeimss Dolans un galvenais treneris Deivids Fizdeils. ”Knicks” fanu saukļi ”Atlaist Fizdeilu” un ”Atlaist Dolanu” šosezon jau bija izskanējuši. Otrā uzvara pār Porziņģa Dalasu Ņujorkai bija kā saldais ēdiens, kuru baudot uz mirkli varēja aizmirst savas nedienas.

Kristapam pie šādas atmosfēras Ņujorkā nav jāpierod. 2015.gada 25.jūnijā ”Barclays” arēnā NBA drafta laikā, kad ”Knicks” izvēlējās Latvijas basketbolistu ar ceturto kārtas numuru, skanēja ūjināšana, negatīvi saukļi un kameras tvēra raudošo puisīti. Kurš, starp citu, vēlāk sakrāja iespaidīgu KP kreklu kolekciju.

Kristaps savu maču MSG ir aizvadījis un savu daļu ”mīlestības” ir saņēmis. Un tagad turpinās iepriecināt Dalasas fanus. Mēs ceram, ka KP tas izdosies. Bet Dolans, Fizdeils, ”Knicks” prezidents Milzs un ģenerālmenedžeris Perijs paliek Ņujorkā ar saviem faniem. Izņemot divas spēles ar ”Mavericks”, nekas neliecina, ka ”Knicks” bosiem būs iespēja nesajust Ņujorkas publikas ”mīlestību”.