Braienta, viņa meitas un vēl četru cilvēku mirstīgās atliekas nodotas ģimenēm

0 Komentāru
Braienta, viņa meitas un vēl četru cilvēku mirstīgās atliekas nodotas ģimenēm
ZUMAPRESS/SCANPIX

Basketbola zvaigznes Kobes Braienta un vēl piecu no deviņiem pirms nedēļas helikoptera avārijā bojāgājušo mirstīgās atliekas izdotas radiniekiem, pirmdien paziņoja Losandželosas apgabala izmeklētāja birojs.

Nacionālā transporta drošības pārvalde (NTDP) turpina izmeklēt 26. janvāra avāriju, kurā gāja bojā Losandželosas “Lakers” ikona un vēl astoņi cilvēki, kuri devās uz meiteņu basketbola spēli Tauzendoksā. Lidaparāts startēja no Džona Veina vārdā nosauktās lidostas Orindžkauntijā un devās uz mērķi sliktos laikapstākļos. Tie bija tik slikti, ka Losandželosas policijas departamenta helikopteri līdz pat pēcpusdienai neveica lidojumus, saka departamenta preses sekretārs Džošs Rubenstains.

Pilotam Aram Zobajanam tuvojoties Kalabasas pakalniem, lidojuma vadības tornis viņam ziņoja, ka viņš ar ātrumu 150 jūdzes stundā (241 kilometrs stundā) lido par zemu. Pilots 36 sekundēs pacēlās par 765 pēdām (233 metri), kas bija pietiekami, lai pārlidotu kalnam.

Tomēr “Sikorsky S-76B” lidaparāts pēkšņi mainīja kursu, ātri zaudējot augstumu, 14 sekundēs nolaižoties gandrīz 100 metrus zemāk un sasniedzot ātrumu 176 jūdzes stundā (282 kilometri stundā), pēc tam tas zaudēja sakarus un ietriecās kalnā. Izmeklēšana noteikusi, ka visi bojāgājušie miruši no saskarsmes ar neasiem priekšmetiem.

Bez Braienta radiniekiem atdotas arī viņa 13 gadus vecās meitas Džiannas, 38 gadus vecās Kristīnas Mauzeres, 45 gadus vecās Sāras Česteres, viņas 13 gadus vecās meitas Peitones un 50 gadus vecā Zobajana mirstīgās atliekas.

Pirmdien policijas rīcībā vēl palika Džons Altobelli, viņa sieva Kerija un meita Alisa.

Sagaidāms, ka NTDP pirmo vērtējumu par avāriju sniegs apmēram pēc nedēļas, bet gala ziņojums varētu tikt gatavots pat gadu.

Iepriekš federālā aģentūra jau bija ieteikusi helikopterus, ar kādu lidoja Braients, aprīkot ar reljefa brīdināšanas sistēmu, kas šajā gadījumā varēja glābt deviņus cilvēkus.

0 Komentāru