Braienta helikopteram liktenīgā kalna pārvarēšanai pietrūkuši seši līdz deviņi metri

3 komentāri
Braienta helikopteram liktenīgā kalna pārvarēšanai pietrūkuši seši līdz deviņi metri
USA TODAY / SCANPIX

Traģiski avarējušajam helikopteram, kurā atradās arī leģendārais basketbolists Kobe Braients, pietrūkuši aptuveni seši līdz deviņi metri, lai pārvarētu liktenīgo kalnu, medijam CNN atklājusi ASV Nacionālā transporta drošības padome (NTSB), kura izmeklē šāda veida negadījumus.

Jau ziņots, ka 41 gadu vecais Braients, viņa 13 gadus vecā meita Džianna un vēl septiņas personas svētdien gāja bojā, kad “Sikorsky S-76” helikopters miglainos laika apstākļos avarējis kalnos netālu no Kalabasas pilsētas.

Padomes pārstāve atklāj, ka helikopters kritis ar aptuveni 610 metru minūtē lielu ātrumu. Sākotnējā informācija arī liecinot, ka lidaparāts pirms saskarsmes ar zemi esot bijis vienā veselumā. Pēc sadursmes tā detaļas izkaisītas aptuveni 150-180 metru rādiusā.

Pilota komunikācija ar gaisa kontroli esot zaudēta aptuveni 700 metru augstumā. Pēdējā saziņa ar pilotu liecinājusi par miglainu ainu un viņš skaidrojis, ka veicis kāpinājumu, lai izvairītos no mākoņa slāņa, tomēr par tālākajiem soļiem atbilde nav sekojusi.

Tikmēr Losandželosas apgabala medicīniskās izmeklēšanas departaments otrdien atklājis, ka ar pirkstu nospiedumu palīdzību oficiāli identificētas četras no deviņām notikuma vietā atrastajām personām, to starpā arī Braients.

Fani netālu no Losandželosas “Staples” arēnas atvadās no Kobes:

3 komentāri