Komentāri
Blūms dodas uz Spāniju, bet Janičenoks atgriežas “VEF Rīga”
Eiropas čempionāta basketbolā finālturnīra D apakšgrupas spēle starp Latvijas un Ukrainas izlasēm "Arēnā Rīga". (Foto: Ieva Čīka / LETA)

Pieredzējušais latviešu basketbolists Kristaps Janičenoks atgriezies “VEF Rīga” komanda, bet Jānis Blūms dosies uz Spāniju.

Janičenoks “VEF Rīga” komandu pārstāvēja no 2010. līdz 2014.gadam, bet pēc tam nākamās trīs sezonas spēlēja rīdzinieku sīvākajā konkurentē “Ventspilī”. Janičenoks “VEF Rīga” sastāvā trīs reizes kronēts par Latvijas čempionu. Janičenoks šobrīd atrodas Latvijas izlases treniņnometnē un ir kandidāts dalībai šī gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.  34 gadus vecais basketbolists intervijās atklājis, ka šī viņam ir pēdējā vasara izlasē.

Tikmēr Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms karjeru turpinās Spānijas augstākās līgas klubā Saragosas “Tecnyconta”, trešdien paziņoja basketbolists. Iepriekšējā sezonā 35 gadus vecais Blūms pārstāvēja “VEF Rīga” komandu, aizvedot to līdz Latvijas čempiones titulam. Lai gan līgums ar Latvijas komandu tika noslēgts uz diviem gadiem, Blūms ar “VEF Rīga” bija vienojušies, ka laba piedāvājuma gadījumā viņš varēs karjeru turpināt citur.

Blūms šobrīd atrodas Latvijas izlases treniņnometnē un ir kandidāts dalībai šī gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Lasi vēl