Bīls pēdējās sekundēs izrauj Bertāna “Wizards” uzvaru pār “Warriors”

REUTERS/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” naktī uz sestdienu Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 110:107 uzvarēja Goldensteitas “Warriors”.

“Wizards” līderis Bredlijs Bīls 6,1 vienu sekundi līdz spēles beigām trāpīja trīspunktnieku un ar soda metienu izvirzīja Vašingtonu vadībā 108:107. Nākamais “Warriors” uzbrukums bija neveiksmīgs un Bīls pielika mačam punktu ar diviem soda metieniem.

Bertāns spēlēja 27 minūtes un guva 6 punktus. Dāvis trāpīja divus no pieciem tālmetieniem un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Bīls guva 20 punktus, bet rezultatīvākais Vašingtonas komandā ar 22 punktiem bija Rui Hačimura.

“Warriors” komandā Setefenam Karijam un Kellijam Ubrī attiecīgi 32 un 23 punkti.