Komentāri
Bijusī “Knicks” zvaigzne Ouklijs noraida izlīgumu konflikta risināšanā ar kluba īpašnieku
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Bijušais Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Čārlzs Ouklijs noraidījis izlīguma piedāvājumu un stāsies tiesas priekšā par apsūdzībām konfliktā ar “Madison Square Garden” apsardzi februārī notikušā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

Februāra sākumā notikušajā spēlē Ouklijam radās nesaskaņas ar “Knicks” īpašnieku Džeimsu Doulanu, bet pēc tam bijušo spēlētāju no “Madison Square Garden” arēnas ar varu izraidīja apsardze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk Ouklijs februārī tika aizturēts un apsūdzēts piecos pārkāpumos, ieskaitot divos vardarbīgos uzbrukumos.

Nekārtību pamatā bija sens un ilgs naids starp 53 gadus veco Oukliju, kurš ir kādreizējā Ņujorkas kluba zvaigzne, un Doulanu. Incidents notika 8.februārī, kad Ouklijs ar apsardzi uzsāka kautiņu un vēlāk viņu aizturēja policija.

Apgabala prokurora palīgs Raiens Laipss piedāvāja atlikt procesu, ja Ouklijs būtu ar mieru izvairīties no tālākām problēmām un piekristu īpašai aizsardzības programmai, tomēr basketbolista advokāts Aleks Spiro noraidīja šo piedāvājumu un pieprasīja tiesas procesu, kura sākums noteikts 4.augustā.

Ouklijs atteicās sniegt jebkādus komentārus publikai pēc Manhetenas Kriminālās tiesas apmeklējuma, vienkārši paziņojot “tāda ir dzīve, tāda ir dzīve”.

NBA Ouklijs spēlēja no 1988. līdz 2004.gadam, tostarp “Knicks” komandā no 1988. līdz 1998.gadam. 1994.gadā viņš vienīgo reizi karjerā piedalījās NBA Zvaigžņu spēlē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl