Bijušais NBA spēlētājs Telfērs notiesāts uz 3,5 gadiem cietumā

1 komentārs
Bijušais NBA spēlētājs Telfērs notiesāts uz 3,5 gadiem cietumā
TWITTER

Bijušajam Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājam Sebastianam Telfēram piespriests 3,5 gadu ilgs cietumsods par pārkāpumiem saistībā ar ieroču un marihuānas nelegālu glabāšanu.

34 gadus vecais Telfērs, kurš 2004. gada NBA draftā tika izvēlēts divas izvēles pēc latvieša Andra Biedriņa, 2017. gada aprīlī tika pieķerts Bruklinā, Ņujorkā, savā mašīnā pēc tam, kad policisti saoda nākam marihuānas smaku no tās, turklāt tā bijusi nepareizi novietota, tāpat Telfērs nav uzreiz policistiem ļāvis pārmeklēt viņu.

Toreiz policija bijušā basketbolista mašīnā atrada marihuānu, bruņuvesti, četrus ieročus un patronas tiem.

Telfērs savu vaino noziegumā neatzina un iepriekš tika ziņots, ka viņam var tikt piemērots līdz pat 15 gadiem ilgs cietumsods, tomēr tagad noskaidrots, ka tas būs tikai jau minētos 3,5 gadus ilgs.

Līdzīgas problēmas sportistu piemeklējušas jau iepriekš – 2007. gadā Telfērs atzina savu vainu pēc tam, kad policija pie viņa atrada pielādētu ieroci. Viņam toreiz tika 3 gadus ilgs probācijas laiks, tāpat viņš uz 3 spēlēm tika diskvalificēts no NBA spēlēm.

Savas karjeras laikā Sebastians Telfērs tā arī nekad neattaisnoja uz sevi liktās cerības un NBA pavadīja 10 sezonas, pārstāvot astoņus dažādus klubus.