Bijušais NBA spēlētājs: Ja Adetokunbo pametīs Milvoki, viņam vajadzētu pāriet uz ”Mavericks”

0 Komentāru
Bijušais NBA spēlētājs: Ja Adetokunbo pametīs Milvoki, viņam vajadzētu pāriet uz ”Mavericks”
AFP/EPA/SCANPIX

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājs un 2008. gada līgas čempions Braiens Skalabrini izteicies, ka šā brīža TOP spēlētāju vietā apdomātu Dalasas ”Mavericks” kā iespēju savai nākotnes komandai.

Īpašu uzsvaru Skalabrini, kurš NBA nospēlēja 11 gadus un ieguvis iesauku ”White Mamba”, licis uz Milvoki ”Bucks” superzvaigzni un 2018./19. gada regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju Jani Adetokunbo.

Skalabrini intervijā ”Sirius XM NBA Radio” izteicās: ”Es nedomāju, ka Janis pametīs Milvoki ”Bucks”, tomēr gadījumā, ja viņš to darītu, es viņa vietā 100% dotos uz Dalasu, nevis, piemēram, Maiami ”Heat”, kas spēlē Austrumos un kuriem ir Pets Railijs.”

”Spēlēšana Dalasā ar Luku Dončiču, Kristapu Porziņģi – tā nebūtu runa par to, vai viņi izcīnītu čempiontitulu, tā būtu runa par to, cik čempiona titulus viņi izcīnītu.”

”White Mamba” norādīja, ka “Mavericks” plusi vēl esot arī izteiktā stabilitāte un komandas īpašnieks Marks Kjūbans.

Skalabrini komentēja arī citu zvaigžņu iespējamo pievienošanos ”Mavericks”, norādot, ka, viņaprāt, iespējas šajā vasarā iegūt Entoniju Deivisu, kuram beidzas līgums, tikpat kā Dalasai neesot, tomēr fokusu vajadzētu novirzīt uz tādiem spēlētājiem kā Dāvja Bertāna komandas biedrs Bredlijs Bīls.

Tāpat Skalabrini atbildēja uz jautājumu par to, kad Dalasas faniem vajadzētu sākt uztraukties par Porziņģa ceļgala traumu, kā dēļ viņš šajā naktī viņš izlaida jau sesto spēli pēc kārtas.

”Tad, ja viņš atgriežas un uzreiz atkal izlaiž pāris spēles, ar to saprotot – ja viņš nospēlē vienu, izlaiž trīs; nospēlē vienu, izlaiž sešas. Visi  šajā līgā pret traumām mūsdienās izturas ar īpašu uzmanību.”

”Piemēram, ja kāds no spēlētājiem apaukstējies, tiek izlaistas trīs spēles. Agrāk tā nebija, agrāk spēlētāji piedalījās mačos ar visu slimību, tomēr tādas situācijas palielina iespēju aplipināt citus. Tāpēc es nedomāju, ka mums vajadzētu reaģēt pārāk asi uz tādām lietām kā KP trauma.”
0 Komentāru