Komentāri
Bijušais NBA basketbolists arestēts ar iespaidīgu ieroču ”bagāžu”
Foto: AP/SCANPIX

Bijušais NBA basketbolists Sebastians Teilfeirs svētdien Ņujorkā arestēts par neatļautu ieroču uzglabāšanu. Sportistam, kurš 10 sezonas pavadīja NBA, atsavināja ļoti prāvu ieroču un munīcijas ”bagāžu”.

Telfeiru, kuram jau iepriekš bijušas problēmas ar ieroču uzglabāšanu (2008. gadā izcieta pat trīs spēļu diskvalifikāciju NBA), svētdien apturēja policija, jo viņa vadītajai automašīnai bija izslēgtas gaismas. Policija, veicot auto kratīšanu, atrada lielu ieroču ”kolekciju” un marihuānu. Kā vēsta portāla ”Pix11.com” žurnālists Mailzs Millers, tad basketbolists ticis atbrīvots pret 75 tūkstošu dolāru drošības naudu. Tikmēr Telfeira aģents sacīja, ka basketbolists ieročus ir reģistrējis Floridas štatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Telfeira iespaidīgā munīcija

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl