Komentāri
Bijušais NBA basketbolists arestēts ar iespaidīgu ieroču ”bagāžu”
Foto: AP/SCANPIX

Bijušais NBA basketbolists Sebastians Teilfeirs svētdien Ņujorkā arestēts par neatļautu ieroču uzglabāšanu. Sportistam, kurš 10 sezonas pavadīja NBA, atsavināja ļoti prāvu ieroču un munīcijas ”bagāžu”.

Telfeiru, kuram jau iepriekš bijušas problēmas ar ieroču uzglabāšanu (2008. gadā izcieta pat trīs spēļu diskvalifikāciju NBA), svētdien apturēja policija, jo viņa vadītajai automašīnai bija izslēgtas gaismas. Policija, veicot auto kratīšanu, atrada lielu ieroču ”kolekciju” un marihuānu. Kā vēsta portāla ”Pix11.com” žurnālists Mailzs Millers, tad basketbolists ticis atbrīvots pret 75 tūkstošu dolāru drošības naudu. Tikmēr Telfeira aģents sacīja, ka basketbolists ieročus ir reģistrējis Floridas štatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Telfeira iespaidīgā munīcija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl