Komentāri
Bijušais Latvijas izlases basketbolists Cipruss tiek pie cita amata LBL
Kaspars Cipruss papildinājis LBL sastāvu. (Foto: basket.lv)

Latvijas vīriešu basketbola izlases direktora konkursu neizturējušais kādreizējais valstsvienības spēlētājs Kaspars Cipruss kļuvis par Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) direktora vietnieku, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Kaspars Cipruss dzimis Rēzeknē, savulaik Latvijas U18 izlases sastāvā izcīnījis 4. un 8. vietu Eiropas čempionātos (2000. gadā – čempionāta labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām), bet valstsvienības sastāvā piedalījies trijos Eiropas čempionātu finālturnīros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karjeras laikā pārstāvējis Rīgas komandas “ASK/Brocēni-LMT”, “Skonto” un “Barons/LDz”, Gulbenes, Ventspils, Liepājas, Jēkabpils un Valmieras klubus, kā arī spēlējis Itālijā, Slovēnijā, Polijā, Spānijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Igaunijā un Lietuvā.

Darbojies kā “Jauno spēlētāju attīstības aģentūras 2010” direktors, biedrības “SportSmarts” skauts un TV komentētājs, kās arī organizējis jauniešu vasaras nometnes un treneru seminārus. Kā vēsta LBS, LJBL čempionāts šosezon ir bez ģenerālsponsora, bet līgas direktora pienākumus pilda Edijs Eglītis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl