Komentāri
Bijušais Latvijas izlases basketbolists Cipruss tiek pie cita amata LBL
Kaspars Cipruss papildinājis LBL sastāvu. (Foto: basket.lv)

Latvijas vīriešu basketbola izlases direktora konkursu neizturējušais kādreizējais valstsvienības spēlētājs Kaspars Cipruss kļuvis par Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) direktora vietnieku, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Kaspars Cipruss dzimis Rēzeknē, savulaik Latvijas U18 izlases sastāvā izcīnījis 4. un 8. vietu Eiropas čempionātos (2000. gadā – čempionāta labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām), bet valstsvienības sastāvā piedalījies trijos Eiropas čempionātu finālturnīros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karjeras laikā pārstāvējis Rīgas komandas “ASK/Brocēni-LMT”, “Skonto” un “Barons/LDz”, Gulbenes, Ventspils, Liepājas, Jēkabpils un Valmieras klubus, kā arī spēlējis Itālijā, Slovēnijā, Polijā, Spānijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Igaunijā un Lietuvā.

Darbojies kā “Jauno spēlētāju attīstības aģentūras 2010” direktors, biedrības “SportSmarts” skauts un TV komentētājs, kās arī organizējis jauniešu vasaras nometnes un treneru seminārus. Kā vēsta LBS, LJBL čempionāts šosezon ir bez ģenerālsponsora, bet līgas direktora pienākumus pilda Edijs Eglītis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl