Bijusī ”Knicks” zvaigzne Mārberijs Ņujorkā nogādās desmit miljonus sejas masku

Pievienot komentāru
Bijusī ”Knicks” zvaigzne Mārberijs Ņujorkā nogādās desmit miljonus sejas masku
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kādreizējā zvaigzne Stefons Mārberijs savas dzimtās pilsētas Ņujorkas mediķiem un pārējiem cilvēkiem, kuri ir pirmie saskarē ar koronavīrusu, palīdzēs sagādāt desmit miljonus sejas masku, ziņo “The New York Post”.

Mārberijs, kurš pērn pie Pekinas “Royal Fighters” stūres uzsāka trenera karjeru, palīdzējis noslēgt līgumu ar ražotājiem Ķīnā par sejas masku piegādi. Viena N95 maska Ņujorkai izmaksās 2,75 ASV dolāru, kas ir krietni mazāk nekā vietējo piegādātāju prasītie 7,50 dolāri.

“Tomēr esmu no Bruklinas. Man Konijas salā ir ģimene, daudz radinieku. Saprotu, cik svarīgas šajā laikā ir sejas maskas,” “The New York Post”. stāsta Mārberijs.

43 gadus vecais Mārberijs basketbolista karjeras pēdējos astoņus gadus pavadīja Ķīnā, kopš 2010.gada pārstāvot četras dažādas komandas.

NBA viņš pārstāvēja Minesotas “Timberwolves”, Ņūdžersijas “Nets” (tagad – Bruklinas “Nets”), Fīniksas “Suns”, Ņujorkas “Knicks” un Bostonas “Celtics” komandas. Viņš divreiz spēlēja NBA Visu zvaigžņu spēlē, taču pie līgas čempiontituliem netika.