Bijušais “Knicks” prezidents Džeksons brīvos aģentus pārrunās šokējis ar savu nesagatavotību

Komentāri
Bijušais “Knicks” prezidents Džeksons brīvos aģentus pārrunās šokējis ar savu nesagatavotību
Foto: AP/ SCANPIX

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” prezidents Fils Džeksons pārrunās šokējis brīvos aģentus ar savu nesagatavotību un problēmām komunikācijā, atklājis ESPN žurnālists Adrians Vojnarovskis.

Vojnarovskis, kurš ir pazīstams ar ļoti plašiem kontaktiem NBA sabiedrībā, savā podkāstā uzsvēris, ka Džeksons bieži vien uz pārrunām ar spēlētājiem ieradies nesagatavojies un neorganizēts.

“Dzirdēju vairākus briesmu stāstus par Džeksonu pārrunās ar spēlētājiem – nesagatavojies, neorganizēts. Šad un tad uz tikšanos ar basketbolistiem kopā ar viņu devies tā brīža “Knicks” ģenerālmenedžeris Stīvs Milss. Viņš bijis līdzi tikai tāpēc, lai pēc sarunas aizplūšanas ievirzītu Filu atpakaļ pareizajā gultnē,” norādīja Vojnarovskis. “Zinu dažus spēlētājus, kuri pēc šīm pārrunām teikuši: “Tiešām, tas bija Fils Džeksons? Nebiju iedomājies, ka viņš it tāds.””

Savukārt februārī ļoti īsu brīdi pirms NBA maiņu darījuma beigām kādas citas komandas ģenerālmenedžeris neesot varējis sazvanīties ar Džeksonu, jo “Knicks” pārstāvis vienkārši neesot cēlis telefona klausuli, kas šādos brīžos ir ļoti neparasti.

Tikmēr jūnijā pirms NBA drafta Džeksons kāda vārdā nenosaukta talanta treniņā esot ik pa laikam aizsnaudies.

“Knicks” komandā spēlē latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis, ar kuru Džeksonam starpsezonā bija konflikts. Tā brīža Ņujorkas kluba prezidents nesekmīgi centās viņu aizmainīt, taču beigās jūlijā pats tika atlaists.

Šobrīd “Knicks” prezidents ir tieši Milss, bet ģenerālmenedžera pienākumus pilda no Sakramento “Kings” pārvilinātais Skots Perijs.

Džeksons “Knicks” prezidents bija kopš 2014.gada, turklāt tieši Porziņģa draftēšana šajā laikā tiek uzskatīta kā vienīgais viņa veiksmīgais gājiens. Džeksons ir leģendāra NBA personība, jo kā treneris par NBA čempionu kļuvis 11 reizes – sešas ar Čikāgas “Bulls” un piecas ar Losandželosas “Lakers” komandu. Savukārt vēl divus titulus viņš ieguvis kā spēlētājs.

“Knicks” komanda NBA izslēgšanas turnīrā nav iekļuvusi četrus gadus pēc kārtas.

Lasi vēl