Bijušais Bertāna advokāts Gobzems: Bertāns lietā pret Lauvu jau uzvarējis vairāk nekā 470 tūkstošus prasījumu daļā

0 Komentāru
Bijušais Bertāna advokāts Gobzems: Bertāns lietā pret Lauvu jau uzvarējis vairāk nekā 470 tūkstošus prasījumu daļā
DMITRIJS ŠUĻŽICS, F64/AFP/SCANPIX

Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāts un basketbolista Dāvja Bertāna bijušais advokāts Aldis Gobzems savos sociālo tīklu kontos noliedzis iepriekš izskanējušo informāciju, ka ”BAA Rīga” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva aizvien cenšas no Bertāna piedzīt 500 tūkstošus eiro.

Pirms pāris dienām par šādu prasību paziņoja žurnāls ”Kas Jauns”, apgalvojot, ka Lauva ieguvis iespējas turpināt tiesas procesu par 500 tūkstošu eiro summu.

Citas domas bija Bertāna bijušajam advokātam Gobzemam: ”Šāda ziņa, visticamāk, tika pausta sakarā ar Latvijas Basketbola savienības vadības vēlēšanām, kur Dāvis iestājās pret Jaunupa/Lauvas pārstāvjiem. Ziņa bija vienpusēja un ar apzināti sagrozītu saturu.”

Gobzems savā vēstījumā sociālo tīklu ”Twitter” un ”Facebook” sekotājiem uzsvēra, ka strīds tiešām turpinoties, tomēr tā patiesie apjomi nav ne tuvu 500 tūkstošiem eiro: ”Patiesībā Dāvis Bertāns šo lietu ir būtiski uzvarējis jau tagad. Augstākā tiesa ir noraidījusi prasījumu par 500 tūkstošu eiro piedziņu Mārtiņa Lauvas kompānijas labā. Strīds palicis par 19 tūkstošiem eiro plus līgumsods 12 tūkstoši eiro pie situācijas, kad Mārtiņa Lauvas kompānija savam advokātam jau ir samaksājusi desmitiem tūkstošu vairāk.”

”Jāpiebilst, ka lietā nav neviens finanšu dokuments, kas apliecinātu, ka Mārtiņš Lauva vai viņa kompānija jebkad Dāvim Bertānam būtu kā nepilngadīgajam pat basketbola apavus nopirkuši.”

Savu ierakstu Gobzems noslēdza ar šādu tekstu: ”Kāpēc to rakstu? Tāpēc, ka biju Dāvja Bertāna advokāts un uzvarēju šo lietu apgabaltiesā Dāvja labā.”

Atbildi parādā sociālajā tīklā ”Twitter” nepalika arī pats ”BAA Rīga” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, pārāk daudz konkrētu faktu neminot, tomēr viņš publicēja fragmentu no Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2016. gada 26. septembra sprieduma sadaļas, vēlāk papildinot savu viedokli par to, ka Gobzema teiktais nav patiesība.

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru