Bertāns un Kurucs mazrezultatīvi zaudētos NBA mačos

Brooklyn Nets

Nacionālajā basketbola asociācijā Dāvja Bertāna pārstāvētais “Spurs” viesos ar 96:116 (19:34, 29:18, 22:35, 26:29) cieta neveiksmi Fīniksas “Suns” vienībai, kurai tā bija tikai trešā uzvara šajā sezonā. Tikmēr Rodiona Kuruca “Nets” savā laukumā ar 107:120 (21:37, 28:24, 23:29, 35:30) piekāpās Maiami “Heat” komandai.

Bertāns spēlēja 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, sakrāja trīs atlēkušās bumbas (divas aizsardzībā) un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Latvietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām abus tālmetienus. Tāpat Bertāns neiemeta vienīgo soda metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja divas piezīmes.

Demars Derozans šajā spēlē guva 24 punktus “Spurs” labā, kamēr mājiniekiem Tīdžejs Vorens izcēlās ar 27 punktiem.

Kurucs “Nets” mačā laukumā pavadīja septiņas minūtes, kuru laikā guva divus punktus un sakrāja divas atlēkušās bumbas (abas aizsardzībā). Basketbolists realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī pārtvēra vienu pretinieku piespēli un saņēma vienu piezīmi.

Rodions spēlē iesaistījās noslēdzošajā ceturtdaļā, kad rezultāts bija 103:83 par labu “Heat”.

Rezultatīvākais “Nets” rindās ar 18 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet “Heat” sastāvā 24 punktus guva Tailers Džonsons.