Bertāns uguņo pēdējā ceturtdaļā un palīdz “Spurs” pieveikt “Grizzlies”

Bertāns uguņo pēdējā ceturtdaļā un palīdz  “Spurs” pieveikt “Grizzlies”
Autors: AP

Aizvadītajā naktī lielisku spēli Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīja Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš guva 17 punktus un  palīdzēja Sanantonio “Spurs” ar rezultātu 100:98 (21:23, 26:22, 23:27, 30:26) uzvarēt Memfisas “Grizzlies”.

Bertāns spēli sāka no rezervistu soliņa un laukumā pavadīja 19 minūtes. Latvietis saviem 17 gūtajiem punktiem arī četras atlēkušas bumbas, trīs rezultatīvas piespēles.

Bertānam esot laukumā “Spurs” guva par 16 punktiem vairāk, kas bija labākais radītājs komandā. Tāpat viņš sasniedza sezonas rekordu soda metienos, tikai par vienu precīzu raidījumu atpaliekot no karjeras rekorda. 11 no saviem 17 punktiem Bertāns guva pēdējā ceturtdaļā.

Bertāns aizvadīja savu rezultatīvāko spēli kopš 13.janvāra, pirmoreiz NBA karjerā tik daudz punktus sametot mačā, kurā trāpījis tikai vienu tālmetienu.

“Spurs” savā laukumā nebija uzvarējusi kopš 30. janvāra un svinēja vien trešo uzvaru pēdējās 11 spēlēs. Tikmēr līgas pastarīte “Grizzlies” zaudēja 14.spēlē pēc kārtas.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 23 punktiem bija 35 gadus vecais Pārkers, kamēr Bertāns kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju.

Tikmēr “Grizzlies” rindās ar 23 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Marks Gazols, kamēr 21 punktu sameta Dilons Brukss.

“Spurs” rindās pēc traumas apārstēšanas laukumā atgriezās Lemarkuss Oldridžs, tomēr viņš šajā duelī izcēlās vien ar septiņiem punktiem un astoņām bumbām zem groziem.

“Spurs” ar  37 uzvarām 64 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Sanantonio aizvadīs izbraukumā pret Goldensteitas “Warriors”