Bertāns ar desmit punktiem kaldina ”Emporio Armani” uzvaru Itālijas čempionāta pusfināla otrajā mačā

LAPRESSE/SCANPIX

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns sestdien guva desmit punktus Itālijas A sērijas pusfināla otrajā mačā, palīdzot Milānas “Emporio Armani” ar 89:68 pārspēt Brešas “Germani Basket” vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Bertāns šajā mača laukumā bija 25 minūtes, kuru laikā iemeta divus no trim divpunktu metieniem un divus no pieciem tālmetieniem.

Latvijas basketbolists arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes. Viņš šajā mačā iekrāja 15 efektivitātes koeficienta punktus.

Bertāna pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija amerikānis Endrū Gudloks. Nākamo spēli abas komandas aizvadīs pirmdien Brešā.

“Emporio Armani” ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 apspēlēja Kantu “Red October” vienību, kamēr “Germani Basket” ar 3-0 pārspēja Varēzes “Openjobmetis”.

Pusfinālā iekļuvusi arī Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento “Dolomiti Energia”, kas pusfinālā atrodas vadībā 1-0 pret iepriekšējās sezonas čempioni Venēcijas “Umana Reyer”.