Bertāns ar 15 punktiem neglābj Milānas komandu no zaudējuma Eirolīgas līderei CSKA

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns ceturtdien guva 15 punktus ULEB Eirolīgas 17.kārtas mačā, kamēr viņa pārstāvētā Itālijas komanda Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” cieta zaudējumu.

Milānas basketbolisti savu skatītāju priekšā ar rezultātu 81:107 (15:23, 21:27, 25:27, 20:30) zaudēja Eirolīgas līderei Maskavas CSKA. Itālijas klubam Eirolīgā šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Tāpat kā pirmdienas maču Itālijas A sērijā, arī ceturtdienas dueli Eirolīgā Bertāns iesāka ar precīziem metieniem aiz perimetra, pirmajā ceturtdaļā realizējot abus “trejačus”. Tiesa, viņš neglāba savu komandu no ātras nonākšanas iedzinējos, Milānas basketbolistiem pirmo ceturtdaļu zaudējot ar astoņiem punktiem (15:23), bet pirmo puslaiku – ar 14 punktiem (36:50). Otro puslaiku mājinieki iesāka ar izrāvienu 10:2 un panāca 46:52, bet turpmākajā mača gaitā nespēja izrādīt nopietnu pretestību un cieta zaudējumu.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 27 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem, četrus no septiņiem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica divas rezultatīvas piespēles, četras reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, kas viņam deva deviņus efektivitātes koeficienta punktus.

Milānas komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem un trim bloķētiem metieniem bija amerikānis Kalebs Tarčevskis.

Tikmēr maskaviešiem ar 24 punktiem izcēlās francūzis Nando de Kolo.