Bertānam pieci punkti pārliecinošā “Spurs” uzvarā, Rouzs “ārdās” Minesotā

Spurs.com

Trešdienas naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs” pārliecinoši pārspēja Fīniksas “Suns” ar 129:90 (28:15, 32:24, 34:27, 26:24). Tikmēr Minesotas “Timberwolves” uzvarā izcils sniegums Derikam Rouzam.

Bertāns kopumā nospēlēja 23 minūtes, kuru laikā ar vienu no diviem tālmetieniem un diviem soda metieniem  guva piecus punktus, savāca četras atlēkušās bumbas un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +23. Dāvis septiņās sezonas spēlēs vidēji guvis 5.4 punktus spēlē un izcēlies ar pieklājīgu tālmetienu procentu – 52.6%.

“Spurs” pārliecinošu sniegumu rādīja jau no pašas spēles sākuma, pēc puslaika atrodoties vadībā ar 60:39, taču otrajā puslaikā pārsvaru izdevās pieaudzēt vēl par deviņiem punktiem, uzvarot spēli ar 120:90. Rezultatīvākais “Spurs” sastāvā ar 25 punktiem bija Demars Derouzens, “Suns” sastāvā ar 21 punktu izcēlās Tīdžejs Varens.

Naktī norisinājās vēl sešas spēles, taču īpaši izceļama ir Minesotas ‘Timberwolves” uzvara pret Jūtas “Jazz” ar 128:125, kurā ar 50 punktiem izcēlās Deriks Rouzs. Rouzam šāds sniegums ir karjeras rekords. Atgādinām, ka basketbolists 2016./17. gada sezonā bija Porzinģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks”, taču tajā laikā ar ievērojamu sniegumu neizcēlās.